Марк Плонский, Доктор наук Психологія кафедра Університет Вісконсіна Оригінал: PSYCHOLOGY WITH STYLE A Hypertext Writing Guide Наукові дослідження є публічною підприємство. Таким чином, одним...

t0886bskas2Марк Плонский,

Доктор наук
Психологія кафедра
Університет Вісконсіна

Оригінал: PSYCHOLOGY WITH STYLE
A Hypertext Writing Guide

Наукові дослідження є публічною підприємство. Таким чином, одним з найважливіших навичок вченого, щоб мати можливість ефективно спілкуватися ідеї і результати досліджень. Це гіпертекстова керівництво спроба зробити стиль письма використовується в області психології ясно. Це узагальнює багато матеріалу доступна в публікації Керівництво Американської психологічної асоціації (5-е видання) (2001) і орієнтована на студентів. Наприклад, вона включає в себе численні натяки, щоб уникнути поширених помилок, студенти роблять. Зверніть увагу на приклади з’являютьсяв шрифті телетайпу, щоб відрізнити їх від звичайного тексту. І, нарешті, документ організований у форматі структури, принаймні з двох причин. По-перше, він повинен зробити це простіше для студентів, щоб швидко знайти інформацію, яку вони шукають. По-друге, він повинен зробити це легше для викладача до студентів класу документів. У більшості випадків, студент може бути просто послався на пункт контур, що вирішує проблему, а не писати коментар неодноразово на кількох роботах. Зверніть увагу, що перелік версія цього запису керівництві є.


 1. Загальні теми

  1. Введення – Ось Microsoft Word 2 002 документ / Шаблон, який повинен допомогти Вам з деякими з основних форматування.
   1. Ваші документи повинні бути надруковані або надруковані на комп’ютері.
   2. Встановіть машинку чи текстовий процесор для подвійного простору і тримати його там протягом усього рукописи.
   3. Використовуйте один дюйм поля зліва, справа, зверху, і знизу сторінки. Ці поля мають ширину, щоб залишити місце для коментарів рецензента.
   4. Використовуйте нормальні пункти, в яких перший рядок з відступом п`ять символів для всіх абзаців у рукописи, за винятком абстрактних, блок цитат, назв і заголовків, підзаголовки, посилання, таблиці заголовків, приміток, і підписи до малюнків.
   5. Використовуйте шрифт 12 пунктів. Іншими словами, має бути 10 введені символи на дюйм.
   6. Одне місце після винесення вироку термінаторів (тобто, ‘.’, ‘?’, ‘!’).
   7. Першу букву наступній двокрапка, якщо положення після двокрапки є повне пропозицію.
   8. Переконайтеся, що текст вирівнюється по лівому краю і не виправдано. З лівого тексту, вирівняного ліве поле утворює пряму лінію і право маржа нерівним. З вирівняному тексті як ліва і права краю утворюють пряму лінію.
   9. Чи не дефіс слова в кінці рядка.
   10. Нарешті, просто головний продукт або обрізати готовий виріб (не турбувати з химерними папки і т.д.).
  2. Написання загалом
   1. Ви повинні використовувати повні пропозиції.
   2. Перше речення абзацу повинні бути незалежними (у стані стояти на своїх власних). Для прикладу розглянемо Хоча ці дослідження важливі, є ... Це пропозиція була б правильно в середині абзацу, але в якості першого вироку, він повинен більш адекватно читати, У той час як дослідження ефектів незалежно від все інше важливі , існує...
   3. Намагайтеся не використовувати сленг (наприклад, ... бентежити ...).
   4. Не використовуйте скорочення. Тобто, замість того, щоб це, використовуйте це.
   5. Якщо ви сумніваєтеся в написанні слова, не думаю. Подивіться правильне написання у відповідному еталонного джерела (наприклад, Merriam-Webster.com).
   6. Коригувати копію, яку ви надаєте і зробити правильні незначні опечатки, форматування, правопис, або навіть формулювання, з олівцем. Ці поправки неминучі і будуть спілкуватися, що ви серйозно ставитеся до своєї роботи.
  3. Стиль Подробиці у Генеральний
   1. Вивчіть цей роздатковий матеріал. У разі сумнівів про деталі, перевірити з публікації Керівництво Американської психологічної асоціації.
   2. Припустимо, ви пишете документ для подання в науковому журналі.
   3. Багато деталей форматування можна дізнатися ретельно моделювання інший журнальну статтю АПА. Це було б гарною ідеєю, щоб придбати кілька досить недалекі статті, бо формат був переглянутий в 1995 році Спробуйте Психологічна запис або бюлетені суспільства. Обидва цих журналах публікують статті відносно короткі, не надто складним.
   4. Уникайте надмірного використання термінів я, я, і мій, а також фраза особисто мовців ...
   5. Уникайте використання жінок мови. Наприклад, послідовно звертаючись до людини, як йому або він, коли це просто, як може для людини, щоб бути воно чи вона, є сексистські. Тим не менш, використовуючи (и), він або його / її весь час також може бути незручно. Якщо ви фраза це правильно, ви можете часто використовувати слово людини замість цього.
   6. Уникайте використання “порожні слова” або слова, які не служать ніякої мети. Наприклад, у Сміта (1990) дослідженні було виявлено, що ... повинні далі як Сміт (1990) виявили, що ...
   7. Взагалі кажучи, використовувати минулий час в абстрактному, впровадження і методу. Результати та обговорення секції можуть бути в теперішньому часі.
   8. Отримати друзів, щоб прочитати його. Якщо вони не можуть зрозуміти його, то він повинен працювати. Якщо ви не можете отримати одного, щоб прочитати його, то спробуйте прочитати це самостійно рішень на вірю, що ви наївні.
  4. Скорочення
   1. Коли скорочуючи будь-які умови, записати їх в перший раз, (в обох реферату та знову в тілі рукописи, у разі необхідності). Наприклад, статевої опро (SOS) був використаний для ...
   2. Не використовуйте занадто багато скорочень. У той час як один, два, або три можуть бути корисні, чотири або п’ять може бути заплутаною.
   3. Ви часто будете бачити наступні латинські скорочень, що використовуються:
    ср порівняти і т.д. і так далі
    наприклад, наприклад тобто а саме
    та ін. та інші проти проти, проти

    Слід зазначити, що (по ін винятком.) Ці абревіатури використовуються тільки в ввідні матеріалу. В не ввідні матеріалу, використовуйте англійський переклад.

   4. Не використовуйте Е і С, як скорочення для експериментатора і суб’єкта. Це було зроблено в статтях, написаних багато років тому.
   5. Зверніть увагу на наступні загальні скорочення і також до відома, що ви не використовуєте періоди з ними.
    см сантиметр с секунд
    мг міліграм хв хвилин
    г грамів годину годин
    М означати IQ інтелект

    Наприклад, бар був шириною 2,5 см і висотою 1,0 см.

  5. Числа
   1. Вся звітність вимір робиться в метричних одиницях. Іншими словами, використовуйте сантиметрів і метрів, а не дюймів і ноги.
   2. Цифри від нуля до дев’яти викладені (крім випадків, коли це таблиця або малюнок номер, або вимір метрики, і т.д.). Цифри 10 і вище написані у вигляді чисел.
   3. Капіталізація іменники з подальшим цифрами або буквами, які позначають певне місце у пронумерованих ряду. Наприклад, як видно на малюнку 3, під час блоку 4 сесії 2 такий-відбулося ... Зверніть увагу, що цей приклад демонструє одне з виключень із правила відзначено в IE2.
   4. У абстрактних, використання цифр для всіх номерів, крім коли вони починають пропозицію. Зверніть увагу, що цей приклад демонструє одне з виключень із правила наголошується в IE2.
   5. Заклинання будь-яке число, коли це перше, що в реченні. Наприклад, фраза були використані 34 студентів., Не підходить і повинен показувати були використані Тридцять чотири учні.
   6. Постарайтеся бути відповідно до числом форматів. Тобто, якщо ви повідомляєте ряд пов’язаних чисел, всі вони повинні бути представлені такою ж кількістю знаків після коми. Для прикладу, см ID5 вище.
  6. Цитати в тексті
   1. Якщо ви використовуєте чиїсь слова чи ідеї, ви повинні дати їм кредит з цитати. Це особливо важливо, оскільки штрафи за плагіат є серйозними.
   2. Є безліч способів, щоб формально цитують посилання в тексті. Приклади включають в себе деякі факти (прізвище, рік)., Прізвище (рік) відзначив, що ..., або В <рік> <прізвище> повідомив, що ... Для отримання додаткової, звернути пильну увагу на статті ви прочитали ,
   3. У перший раз посилання цитується в тексті, викласти всі автори прізвища. Наприклад, Міллер, Роселліні і Селігман (1975) припустив, що ... З статей, які три або більше авторів використовують латинський абревіатуру “та інші”, коли посилання процитував другу (або третю) час.Наприклад, Міллер та ін. (1975) припустив, що ... або ... деякі факт (Міллер та ін., 1975).
   4. Якщо цитата в дужках, і ви повинні використовувати слово “і”, використовуйте амперсанд (‘&’) замість. Наприклад, деякі (наприклад, Естес і Скіннер, 1940)(це стосуетлся лише англійскої мови (пер.)) припустили, що ..., а в порівнянні з Естес і Скіннера (1940) запропонували ... Відзначимо також, що справедливо зворотне, а також, що, якщо цитата не в дужках, необхідно використовувати слово “і”.
   5. Кілька цитат в дужках поміщені в алфавітному порядку і розділені крапкою з комою і пробілом. Наприклад, деякі факт (Карслон, 1972; Мун, 1968; Партін, 1980).
   6. Якщо ви цитуєте щось другу руку, ви повинні чітко (наприклад, Деякі факти (Сміт, цит Джонс, рік)). Слід зазначити, що в цьому прикладі, тільки посилання Джонс будуть розміщені в розділі посилань.
  7. Цитати
   1. Ви повинні дати число сторінок для прямих цитат. Наприклад, Сміт (1978) зазначив, що "світ круглий" (стор. 1).
   2. Три або чотири цитати в статті 10 сторінки про верхній межі.
   3. Дисплей цитату з більш ніж 40 слів, як вільно стоїть блок тексту з відступом від 5 простору від лівого краю (парному розташовані, як звичайно). Виключити лапки і включають в себе номер сторінки в дужках після останнього періоду. Крім того, якщо цитата більше одного абзацу, відступ першого рядка другого і будь-яких додаткових пунктів 5 простору.

 2. Звіти про дослідження

  Порядок розділів рукописи є:

  1. Титульна сторінка
   1. Див прикладом сторінки в заголовку.
   2. Тема рукопис сторінка перше, що з’являється на титульному аркуші. Він складається з перших двох або трьох словах заголовка і тоді номер сторінки. Він використовується редакторів і рецензентів, щоб визначити сторінки рукопису. Він знаходиться в правому верхньому куті на всіх сторінках рукопису (для будь-яких цифр, за винятком). Таким чином, заголовок рукопис сторінка повинна з’явитися в першому рядку титульного правому краю з номером “1” або через два інтервали нижче його або 5 прогалин до праворуч від нього. Якщо ви використовуєте текстовий процесор, ви можете мати його поставити цей заголовок рукопис сторінки на всіх сторінках автоматично.
   3. Ходова голова йде поруч і не більше 50 символів (включаючи розділові знаки і пропуски). Це, як правило, складається з декількох ключових слів з назви. Введіть цей хід головки лівому краю і великими літерами. Наприклад, біг голову: Аборт ВІДНОСИНИ У коледжі студенти (зверніть увагу, що “Р” в бігу капіталізуються, а «ч» в голові немає).
   4. Вибір назви. Заголовок повинен стисло основну ідею паперу в 10-12 слів. Хороший рецепт, щоб працювати з тим, коли представлення результатів експерименту є (Залежна змінна) як функція (незалежної змінної) або впливу (незалежної змінної) на (Залежна змінна). Інший варіант полягає у використанні основний висновок, як назва, наприклад, допологової Алкоголь погіршує пасивного уникнення у щурів навчання. З іншими видами досліджень ви повинні спробувати включити змінні, що представляють інтерес в назві (і бути обережними, щоб не має на увазі причинний зв’язок).Крім того, це гарна ідея, щоб включити види, якщо ви працюєте з тваринами або деякі подробиці про тип населення, якщо ви працюєте з людьми.
   5. При введенні назви, центр його на сторінці і скористатися тільки перший букву важливих слів. Наступного подвійний рознесеною лінії ім’я автора, а на наступний подвійний рознесеною лінії інституційна приналежність.
   6. Для цілей цього класу, я також хотів би, щоб ви включити щось на зразок При частковому виконанні вимог для PSY389, ім'я інструктора, і дата.
  2. Абстрактний
   1. Абстрактний сторінка Сторінка 2.
   2. Зосередьте слово дисертації на цій сторінці, потім почніть вводити на наступний подвійний інтервал лінії (тобто, не вставляйте які-небудь додаткові порожні рядки тут).
   3. Введіть цей розділ в якості одного (подвійний рознесеною) пункту у форматі блоку (тобто, не використовувати відступи).
   4. Мета цього розділу дати короткий і всеосяжне резюме дослідження. Це дуже важливо, тому що це все, що багато людей будуть читати. Вона повинна включати короткий опис проблеми розслідується, використовуються методи, результати та їх наслідки.
   5. Вона повинна бути точною (не включають в себе інформацію тут не в тілі рукописи), автономний (заклинання абревіатур), коротким (120 слів максимум), і конкретні (почати цей розділ з найбільш важливої інформації і межі це чотири або п’ять найбільш важливих понять, висновків, або наслідки дослідження).
   6. В рамках теми буття коротким, використовуйте цифри для всіх номерів, крім коли вони починають пропозицію.
   7. Уникайте посиланням посилання в рефераті.
   8. Парафраз ніж цитування.
   9. Використовуйте активний, ніж пасивний, а голос (але без особових займенників), наприклад, використання Дослідники доручив учасників. , ., А чи не, учасники були дані доручення. , ,
   10. Використовуйте минулий час для процедур і представити напруженої результатів.
   11. Це гарна ідея, щоб написати цей розділ останній (після всіх інших розділів написано). Ви можете спробувати приймати вперед пропозиції з різних розділів рукописи та їх інтеграції.
  3. Введення
   1. Введення починається на сторінці 3.
   2. Почніть цю сторінку по передрук свій титул (по центру), а потім почати вводити розділ (на наступному рядку з подвійним інтервалом) за допомогою звичайних (5 космічних відступом) абзаци. Не вводьте слово Введение.
   3. Основна мета даного розділу є розповісти читачеві, чому ви виконали дослідження. Іншими словами, ви повинні повідомити читачеві дослідження питання і вказати, чому це важливо, і це єдиний, в порівнянні з попередніми дослідженнями.
   4. Вона починається широка і стає все більш і більш конкретно. Наприклад, ви могли б почати з визначення будь-яких відповідних термінів. Потім переходьте до обговорення відповідну літературу. Уникайте вичерпний і історичний огляд. Потім переходьте до прояснити зв’язок між попередніх досліджень і цій роботі.
   5. Ви могли б включати в себе будь гіпотези і обґрунтування для них.
   6. Останній абзац, як правило, містить заяву, в якій чітко і ясно говориться, чому дослідження було проведено, наприклад, з метою даного дослідження був ... або Справжнє дослідження було розроблено для розслідування ... Будьте особливо обережні, щоб не використовувати фразу цього типу раніше в введення.
   7. Таким чином, цей розділ повинен містити абсолютний мінімум чотирьох пунктах: загальне вступ, огляд літератури, з’єднання цього дослідження в літературі і явний про мету.
  4. Методи
   1. Не навмисне почати нову сторінку для цього розділу. Просто центру метод слово і продовжити введення на наступний подвійний інтервал лінії (тобто, не вставляйте які-небудь додаткові порожні рядки тут).
   2. Мета цього розділу детально описати, як Ви виконали дослідження. Хтось повинен бути в змозі відтворити ваші дослідження на основі інформації, яку ви надаєте в даному розділі.
   3. Зробіть це звучить професійно, тобто, не роблять це звучить як проект класу. Припустимо, ви пишете для подання на науковому журналі.
   4. Уникайте непотрібних деталей, як дані були представлені на екрані комп'ютера і записав на аркуші (ах) даних. Це схоже на порожнє проблеми слів, описаної в IC6.
   5. Для експерименту, в цьому розділі, як правило, ділиться на чотири підрозділи: предмети, пристрої, конструкції і процедури. Порядок оформлення слідують процедури є довільним. Іншими словами, ви могли б прийти процедуру до дизайну. Іноді дослідники об’єднати дизайн і порядок розділів, проте, в експериментальній психології, або науково-дослідних методів класу, окремий дизайн розділу, як правило, потрібно.
   6. Для вивчення обстеження (тобто, в якій учасники просто задав ряд питань), розділ дизайн не є необхідним (і сам опитування може бути включений в якості додатку).Предмети / Учасники
   7. У цьому розділі помічені як суб’єктів або учасників залежно від того, чи використовуються тварини або люди в дослідженні. Якщо тварини використовуються, використовувати термін предмети. Якщо люди використовують, використовують термін учасників.
   8. Не навмисне почати нову сторінку для цього розділу. Введіть відповідну назву для цього підрозділі урівень з лівого краю і курсивом його. На наступному рядку, почати друкувати нормальні пункти.
   9. Вкажіть, хто брав участь у дослідженні, скільки, і як вони були обрані. З людей, переконайтеся, що для вирішення питання про інформованої згоди.
   10. Увімкніть будь-які деталі, які мають відношення до вивчення. Для тварин, включають стать, вік, вага, навантаження. Для людей, включають стать, вік, раси / етнічної, і, при необхідності, соціально-економічного становища, статусу інвалідності, сексуальної орієнтації і т.д. Якщо випробовувані людини, який тип винагороди чи мотивації був використаний, щоб спонукати їх прийняти участь?
    Апарат
   11. Не навмисне почати нову сторінку для цього розділу. Введіть слово Апарат урівень з лівого краю і курсивом його. На наступному рядку, почати друкувати нормальні пункти.
   12. Описати те, що матеріали були використані і як вони функціонували в дослідженні.
   13. Якщо ви використовуєте частину обладнання, ви повинні дати номер моделі, компанію, і стан, в якому знаходиться компанія (як двохбуквене абревіатурою).
   14. Ви повинні дати розміри (і, можливо, інші описові подробиці) будь-яких важливих предметів, використовуваних в дослідженні.
   15. Стандартне обладнання, такі як меблі, секундоміри, олівці і папір, як правило, може бути згадано без надання багато деталей. Насправді, ви можете часто просто згадати ці елементи при проходженні в рамках процедури.
   16. Будьте обережні, щоб не описати процедури в цьому розділі. Ви повинні ясно дати зрозуміти, чого служив апарат, але не дають багато деталей на використанні апарату в цій точці. Один натяк в цьому зв’язку, щоб уникнути за допомогою дієслів дій у цьому розділі.Дизайн
   17. Не навмисне почати нову сторінку для цього розділу. Введіть слово дизайн урівень з лівого краю і курсивом його. На наступному рядку, почати друкувати нормальні пункти.
   18. Опишіть конструкцію і ясно викласти незалежних і залежних змінних. Вкажіть, що були рівні незалежних змінних, і чи були повторне фактор (и), збігаються, або незалежними.
   19. Опишіть, як випробовувані розподіляються за групами.
   20. Опишіть процедури контролю, використовувані.
    Процедура
   21. Не навмисне почати нову сторінку для цього розділу. Введіть слово процесуальний урівень з лівого краю і курсивом його. На наступному рядку, почати друкувати нормальні пункти.
   22. Ретельно підсумок кожен крок у виконанні дослідження.
   23. Вкажіть, що типовий випробуваннях, або сеанс участь.
   24. Опишіть фази, що дослідження або які-небудь інструкції, які отримали суб’єкти.
   25. При зверненні до груп, спробуйте використовувати описові мітки. Наприклад, замість того щоб сказати Група 1 або експериментальну групу, ви можете сказати наркотичну групу. Інший метод у цьому відношенні є використання абревіатури, які підкреслюють значення. Наприклад, Були три групи, в тому числі, у контрольній групі, яка отримала 0 мг / кг морфіну (М0), низький групі дози прийому 1 мг / кг морфіну (М1), і висока доза групі, що одержувала 4 мг / кг морфіну (М4).
  5. Результати
   1. Не навмисне почати нову сторінку для цього розділу. Просто центрування результатів слово і продовжити введення на наступний подвійний інтервал лінії (тобто, не вставляйте які-небудь додаткові порожні рядки тут).
   2. Подивіться уважно на результати. Тобто, взяти хороший твердий погляд на всі ці цифри, які ви збираєте. Подумайте про різні способи їх узагальнення (опишіть), а також розібратися в них (аналізувати). Ви могли б знайти мій Психологічні Статистика сайту корисним. У цьому розділі буде легше писати, якщо ви робити які-небудь таблиці та / або цифри ви збираєтеся використовувати в першу чергу.
   3. Коротко викладіть основні висновки в словах. Тобто, спочатку дати загальний опис, а потім перейти до деталей.
   4. При представленні результатів статистичних випробувань, дати описові статистики до відповідних умовиводів статистики. Іншими словами, дати кошти та / або відсотки (можливо, з посиланням на таблицю або малюнок), перш ніж говорити про результатах яких-небудь статистичних тестів, виконаних ви.
   5. При поданні засобів, доцільно використовувати один додатковий розряд точності, ніж те, що міститься у вихідних даних. Іншими словами, якщо вихідні дані складався з цілих чисел, то засіб повинен містити однієї десятої.
   6. При поданні номінальних або порядкових даних, дають відсотків, а не частоти (з відсотків залежать від розміру вибірки).
   7. Загальний формат для представлення в виведений статистика: Статистика (DF) = значення, ймовірність = значення. Слід зазначити, що точні значення р є кращими. Крім того, якщо вихід комп’ютер говорить ймовірність 0,0000, а потім повідомити це як .001.
   8. Коли це можливо, включати в себе деякі статистичні оцінки величини ефекту.
   9. Коли насправді представляючи результати, спробуйте підкреслити значення статистики. Тобто, чітко описати, що саме ви тестируете і яке значення означає для змінних.
   10. Див кілька прикладів на правильному шляху, щоб представити результати декількох загальних статистичних випробувань.
   11. Не обговорювати наслідки результатів у цьому розділі.
   12. Не говорити про значення альфа рівні або нульової гіпотези, і які шанси фактори повинні з ним робити. Оскільки ви пишете для наукової спільноти, можна припустити, що читач матиме практичне знання статистики.
   13. Якщо ви представляєте багато матеріалу тут, ви можете використовувати підзаголовки (як це робиться в розділі методи). Ці товарні повинні мати сенс і актуальність для даних і повинні допомогти організувати презентацію про нього. Іншими словами, вони не повинні бути організовані за типом аналізу зайнятого. Так як це не очікуване читачем, це гарна ідея, щоб передувати підзаголовки з пунктом інформування читача про логічної організації цього розділу.
   14. У випадках, коли читач буде очікувати щось значним і це не так, ви повинні вирішити це питання.
   15. Не надавати вихідні дані, якщо, з якоїсь причини, ви не вимагають жодної предметної підходу.
   16. Будьте обережні зі словом “довести”. Так статистичні тести засновані на ймовірності і може бути помилково, вони насправді не що-небудь довести.
   17. Ви можете використовувати тільки формулювання, які має на увазі причинно-наслідковий зв’язок, якщо ви насправді маніпулювати незалежної змінної (тобто, був проведений експеримент). Наприклад, припустимо, що ви маніпулювати, чи отримав суб’єкти препарат (при прийомі на роботу відповідні процедури контролю, і т.д.) і виявили значне розходження в продуктивності пам’яті (з наркоспоживачів виконання гірше, ніж непользователей). У цьому випадку, ви могли б зробити висновок, що препарат викликав різницю в здатності пам’яті; це порушення його. В якості іншого прикладу, припустимо, що вживання наркотиків ви порівняли (як визначено за результатами опитування) з можливістю пам’яті і знайшли кореляції (більш широке використання пішов разом з гіршої продуктивності пам’яті). Так кореляція не багато говорити про причинності, ми могли тільки зробити висновок, що існує зв’язок між вживанням наркотиків та здатності пам’яті.
  6. Обговорення
   1. Не навмисне почати нову сторінку для цього розділу. Просто зосередьте слово Обговорення і продовжити введення на наступний подвійний інтервал лінії (тобто, не вставляйте які-небудь додаткові порожні рядки тут).
   2. Мета цього розділу полягає в оцінці та інтерпретації результатів, особливо по відношенню до первісної питання дослідження.
   3. Почніть з короткого, нетехнічних резюме результатів. Іншими словами, розповісти читачеві про головних висновків без використання статистичної термінології.
   4. Потім перейдіть до обговорення наслідків результатів. Іншими словами, все, що було знайдено потреби, які будуть обговорюватися.
   5. Важливо також, щоб обговорити, як результати відносяться до літератури ви цитованій у вступі. Іншими словами, підкреслюють яких-небудь теоретичних наслідків результатів.
   6. Ви можете (або не може) також згадати будь-які обмеження на дослідження і які-небудь пропозиції для майбутніх досліджень у цьому розділі.
   7. Нарешті, необхідно кінцеву абзац, в якому ви робите остаточний короткий звіт про висновки ви намалювали. Ви також рекомендується, при необхідності, коментувати важливості та актуальності ваших висновків. Як ваші висновки, пов’язані з великої картини?
   8. Таким чином, цей розділ повинен містити абсолютний мінімум трьох пунктах: не-технічне резюме, обговорення результатів та їх наслідків, і заключним пунктом.
  7. Посилання
   1. Почніть з нової сторінки. Зосередьте Слова Посилання на вершині. Як звичайно, подвійному просторі.
   2. Будь цитати, зроблені в рукописі повинні бути представлені в цьому розділі, і навпаки. Тобто, якщо щось не цитується в тексті, то він не повинен з’являтися в цьому розділі. В інших словах, це не бібліографія.
   3. У будь-якому з попередніх розділів, коли ви щось сказати, як дослідження показали, ви повинні надати цитату. У цьому розділі розповідається читача, де вони можуть знайти ці цитати.
   4. Цей розділ в алфавітному порядку за прізвищами (першого автора, що беруть участь у дослідженні).
   5. Висячий відступ використовується для кожного посилання, тобто, перший рядок не порізана і інші п’ять простір з відступом.
   6. Для кожного учасника, дати прізвище потім кома і перше (і середніх) ініціали слідують періоди.
   7. Окремі автори дещо запитом і останнього учасника з амперсанд (‘&’), а не слова “і”.
   8. Після автора (ів) приходить рік (у дужках і з подальшим періодом).
   9. Для довідки журналу, курсивом назва журналу та номер тому. Зверніть увагу, що номери проблем, як правило, не входить. Крім того, вигоду важливі слова в назві журналу.
   10. Для довідки книги, просто курсивом назву. Тільки вигоду перше слово назви. Є відносяться міста, штату (як двохбуквене абревіатурою без періодів), і ім’я видавця.
   11. Дивіться приклад довідковий розділ. Він забезпечує кілька типів посилань, у тому числі: одноразового і багаторазового учасника, журнальних статей, книги, і книги глави, веб-сторінки, а також урядового документа.
  8. Інші розділи
   1. Після попередніх розділах приходять якісь таблиці, сторінки (и) з підписах до малюнків, і, нарешті, якісь цифри, відповідно. Кожен належить на окремій сторінці (кілька підписи до малюнків можуть з’явитися на одній сторінці, однак).
   2. Столи і сторінка підписи до малюнків мати заголовок рукопис сторінки і номер сторінки так само, як і всі інші машинописних сторінок. Зверніть увагу, що цифри не набрані, і тому не мають рукопис заголовок сторінки і номер сторінки.
   3. Таблиці та рисунки мають бути в змозі залишитися на самоті (наприклад, ви не повинні прочитати рукопис, щоб бути в змозі зрозуміти таблицю або малюнок). Велику допомогу в цьому відношенні є назва таблиці або цифра підпис. Використовуйте ці мудро, щоб пояснити, що відбувається в таблиці або на малюнку. Іншими словами, не бійтеся бути трохи багатослівним у ваших заголовках таблиць і підписи до малюнків.
   4. Таблиці та малюнки не повинні дублювати ту ж інформацію. Крім того, ви не повинні повторювати значення точок даних у таблиці або на малюнку в тексті рукопису.
   5. Таблиці та малюнки є більш дорогими, щоб включити в рукописі, ніж тексту. Тому, якщо ви дозволите, то він повинен включати в себе достатню кількість точок даних. Іншими словами, якщо у вас є тільки кілька точок даних, щоб уявити, зробити це в тексті рукопису, а не у вигляді таблиці або малюнка.
   6. Таблиці та малюнки найчастіше використовуються для представлення результатів, але також може бути використаний для подання іншої інформації, такої як конструкції або теоретичної схеми.
   7. Якщо включити таблицю або малюнок, ви повинні ввести його в текст розділу результатів (наприклад, таблиця 1 відображає ...) і описати читачеві, що слід розглядати в ньому.
    Таблиці
   8. Див приклад таблиці.
   9. Зверніть увагу, що таблиці стилів APA не містять будь-яких вертикальні лінії, так що не зробити їх або використовувати текстовий процесор для створення їх.
   10. Введіть номер таблиці, а потім (на наступний подвійний рознесеною лінією) введіть назву таблиці по лівому краю і курсивом. Зверніть увагу, що немає періодів, використовувані після номера таблиці або назва.
   11. Є різні способи форматування таблиць. Найкраще встановити вкладки для таблиці або використовувати таблиці генерації здатність вашого текстового процесора.
   12. При використанні колонок з десяткових чисел, зробити десяткової точки лінії вгору.
    Підписи до рисунків
   13. Виявили приклад сторінки підписи до малюнків.
   14. Почніть з нової сторінки. Зосередьте фразу підписи до малюнків на самому верху.
   15. Кожна фігура підпис набирається по лівому краю у форматі блоку.
   16. Слово “цифра” і число виділені курсивом, наприклад, Малюнок 1. Вплив ...
    Цифри
   17. “Цифри” це технічний термін для графіків, діаграм, малюнків і картин.
   18. Малюнки (окрім фотографій) може бути звернено в чорному і білому тільки (за допомогою лінійки і бажано на міліметровому папері), або вони можуть бути отримані з комп’ютерної графіки програми (зберігаючи його у двох вимірах).
   19. Зосередьте кожну фігуру на сторінці вертикально, а горизонтально і організувати для фігури, щоб використовувати більшу частину сторінки.
   20. Якщо фігура графік або графік, в усній формі маркувати осі (не використовувати “X” і “Y”) і дають ключ, при необхідності (наприклад, пояснюючи, що відкритий проти заповнені кола).
   21. На зворотному боці кожної ілюстрації (з олівцем), поставити заголовок сторінки, рукопис номер малюнка, і слово TOP щоб вказати, як ця цифра повинна з’явитися на сторінці.
   22. Не ставте підписи до малюнка на малюнку, так як це те, що сторінка підписи до малюнків для.

 3. Дослідницькі Відгуки

  Є цілий ряд видів оглядів досліджень.Ви могли б описати феномен, розглянути існуючу теорію або представити нову.Ви могли б критично оцінити, наскільки одна теорія пояснює деякими даними, в порівнянні з якоїсь іншої теорії.Залежно від типу огляду, мета полягає в організації, інтеграції, і оцінити попередні дослідження з метою уточнення конкретного питання або проблеми.Цей тип рукописи не стежити, як стандартний формат в якості дослідницького звіту.Замість введення, методи, результати та обговорення розділів, тобто введення, тіло і висновки.

  1. Введення
   1. Починається на сторінці 3 (після титульного і абстрактні). Зверніть увагу на анотацію для дослідження огляду слід включити тему і мету, обсяг матеріалу, покритого, джерела, використовувані і висновки.
   2. Почніть цю сторінку по передрук свій титул (по центру), а потім почати вводити розділ (на наступному рядку з подвійним інтервалом) за допомогою звичайних (5 космічних відступом) абзаци. Не вводьте слово Введение.
   3. Вступ повинен чітко визначити проблему або питання. Цей розділ не на відміну від введення в дослідницькому звіті.
   4. Вона починається широка і стає все більш і більш конкретно.
   5. Це часто буває корисно використовувати заголовки (і, можливо, підзаголовки) в тілі звіту про науково-дослідну, щоб допомогти спілкуватися контур та організації паперу для читача. Це гарна ідея, щоб передувати заголовки з пунктом інформування читача про логічної організації (тобто, інші заголовки, які будуть використовуватися). Цей пункт має з’явитися в кінці введення тільки до фактичного органу паперу і важливо, тому що це дозволяє читачеві знати напрямки, що папір буде прийняти.
  2. Тіло
   1. Якщо ви використовуєте заголовки, первинні основні рівні заголовків слід розглядати як основний заголовок звіту дослідницької, тобто, введіть головний заголовок, використовуючи верхній і нижній регістр, і в центрі його горизонтально на сторінці. Заголовки другого рівня знаходяться на одному рівні зліва і курсивом. Заголовки третього рівня (при необхідності) з відступом як нормальні пунктах, що вони почати. Таким чином, слова заголовком третього рівня вести від пункту, відокремлені від нього в період, і виділені курсивом. Інша частина пункту слід період.
   2. Цей розділ повинен представити відповідну літературу та ідеї.
   3. Часто інструктор встановити мінімальну кількість посилань, необхідних. Ці посилання будуть перераховані в довідковому розділі і привів з використанням певного стилю, який ви можете побачити найбільш яскраво в літературі ви читаєте для вашого розгляду.
   4. Поширена помилка, що студенти часто роблять це, щоб організувати папір навколо конкретних посилань, які вони використовують (навіть при використанні еталонних назви в якості основних рубрик рукопису). Папір має бути організована навколо відповідного явища чи теорії і НЕ від конкретних посилань, що один використовує в роботі.
   5. У цьому розділі може бути тривалим (залежно від того, скільки матеріал представлений).
   6. Ви могли б спробувати визначити відносини, протиріччя, прогалини і невідповідності, в літературі.
   7. Ви могли б запропонувати можливі рішення будь-якої проблеми (ів) визначені.
   8. Ви могли б запропонувати майбутні напрямки для досліджень, щоб взяти.
  3. Висновки
   1. Нарешті, необхідно кінцеву розділ, в якому ви узагальнити основні моменти, які ви зробили.


Додаток 1 – Приклад Назва сторінки (нижче)


Ставлення до абортів

1

Запуск Керівник: Аборт відносин в студенти,

Ставлення до абортів в Студенти коледжу на Середньому Заході Відзначити Плонский Університет Вісконсіна – Стівенс Пойнт При частковому виконанні вимог для PSY389 Ім’я інструктора Дата


Додаток 2 – Приклад Способи представлення результатів (нижче)

Рукопис заголовок сторінки

номер сторінки

   Аналіз кількості годин телебачення

перегляд і частота агресивних дій для кожного з

60-діти показали позитивний або пряму кореляцію

між переглядом телевізійних програм і агресивними екземплярами

поведінку. Аналіз за допомогою коефіцієнт кореляції Пірсона

підтримав цю спостереження, R (58) = .63, р <.001.

   Контрольна група = 14,1) згадав кілька слів

на тест пам'яті, ніж наркотичному групи (M = 12.3).

Ця різниця була протестована за допомогою незалежної

групи т тест, і було показано, що незначне,

т (18) = 1,23, р = 0,283. Таким чином, не дані

підтримувати поняття ефекту препарату на пам'ять.

   Середні бали для короткостроковій, середньостроковій і довгостроковій

Активність інтервали були 5,9, 10,3, 14,2 і, відповідно.

Один дисперсійний аналіз показав значне

Ефект інтервалу утримання, F (2, 34) = 123.07, р <.001.

   У той час як 60% чоловіків погодилися, що їх карта

навички читання були сильні, тільки 35% жінок зробили.

2 х 2 хі-квадрат аналіз показав, що це було

значна різниця, х 2 (1, N = 119) = 10,51, р = 0,0012,

припускаючи, що існує зв'язок між підлогою 

і впевненість у кваліфікації карту читання.


Додаток 3 – Приклад Посилання на розділ (нижче)

Рукопис заголовок сторінки

номер сторінки

Посилання

Anisman, H., Ремингтон, G., і Скляр, Л. (1979).

   Ефекти неминучого шок при подальшої евакуації

   продуктивність: катехоламінергіческіх і холинергическая 

   посередництво ініціації та підтримки реакції.

   Психофармакології, 61 (1), 107-124.

Бек, НА (1967). Депресія: Клінічні, експериментальні

   і теоретичні аспекти. Нью-Йорк: Hoeber.

Цицерон, Т. (1979). Критика аналогів тварин

   алкоголізму. У Е. Майкровиц & Ноубл EP (ред.),

   Біохімія та фармакологія етанолу (Том

   2, стор. 31-59). Нью-Йорк: Пленум Пресс.

Dorworth, TR, і Overmier, JB (1977). На "дізнався

   безпорадність ": Терапевтичні ефекти 

   електросудомної шоків. Фізіологічна психологія,

   5, 355-358.

Плонский, М. (2004). Психологія стилі: Гіпертекст

   написання керівництво (версія 5). Джерело з Інтернету

   10 січня 2004 http://www.uwsp.edu/psych/apa4b.htm

Департамент охорони здоров'я, освіти та соціального забезпечення.

   (1971). Алкоголь і здоров'я. Вашингтон, округ Колумбія: США

   Управління урядового друку.


Додаток 4 – Приклад Таблиця (нижче)

Рукопис заголовок сторінки

номер сторінки

 Таблиця 1

 Середні століття сексуальної інформації була придбана

У порівняні з молодшим і старечому віці суб'єктів

Вважається, інформація повинна бути отримана
-------------------------------------------------- ----
Вік
Набутий
Молодший
Вік
Найстарший
Вік
------------------------------
Інформація Означати SD Означати SD Означати SD
-------------------------------------------------- ----
Як беруться діти 10.1 2.9 8.5 2.8 11.9 2.7
Як народжуються діти 10.0 3.1 8.4 3.1 11.6 2.8
Статеві зносини 11.6 2.6 10.4 2.6 13.1 2.6
Менструація 11.6 2.2 9.9 2.1 12.6 2.1
Нічні полюції 12,5 2.6 10,8 2.6 13.4 2.7
Мастурбація 13.0 2.6 11.4 2.8 14.0 2.6
Контроль народжуваності 13.9 2.4 12.0 2.2 14.3 2.4
Гомосексуалізм 13.4 2.8 11.3 2.8 14.1 2.5
Генітальний термінологія 12.4 2.9 10.4 3.3 13.1 3.3
Оргазм 14.0 2.3 12,5 2.7 15.0 2.6
ЗПСШ 14.1 2.3 12.0 2.4 14.7 2.4
-------------------------------------------------- ----
=, Передаються статевим шляхом захворювань ЗПСШ


Додаток 5 – Приклад рис Підписи сторінку (нижче)

Рукопис заголовок сторінки

номер сторінки

Підписи до рисунків

Малюнок 1. Середня розраховує активності в залежності від материнської

дієта і вік щурів під час тестування.

Малюнок 2. Кількість людей, заарештованих за водіння в нетверезому

а пов'язано з днем тижня.