Керрі А. Емануель Професор Атмосферні науки Массачусетський Технологічний Інститут Оригінал: Papers, Data, and Graphics Pertaining to Tropical Cyclone Trends and Variability   Nature paper,...

 Kerry_2008 Керрі А. Емануель

Професор
Атмосферні науки
Массачусетський Технологічний Інститут

Оригінал: Papers, Data, and Graphics Pertaining to Tropical Cyclone Trends and Variability

 

Nature paper, +2005 .

Урагани в Атлантиці – тенденції пов’язані зі зміною клімату. EOS, 87, 233-244 . Інтернет доповненням доступні тут .

Атлантичні тропічні циклони знову . EOS, 88, 349-350.

Екологічні фактори, що впливають на розсіювання потужності тропічних циклонів . 5497-5509.

Підключення Ураган-клімату . Бик. Амер. Метеор. Soc., 89, ES10-ES20.

Нарис глобального потепління .

Excel таблиці з температурою поверхні моря Атлантичного і розсіюваною потужності ураганів, 1949-2009.Графік нижче показує Атлантичний тропічний циклон розсіює потужність і головний розвитку регіону (МЛУ) температура поверхні моря (ТПМ) з 1949 по 2009 рік включно. Обидві величини були згладжені за допомогою фільтра 1-3-4-3-1. SST показані синім кольором, в той час як індекс розсіює потужність (PDI) відображається червоним кольором. Тут МЛУ визначається як область, обмежену 6N і 18N, і 20W і 60W; Дані SST встановлюється з Хедлі Центру Великобританії дані HADISST1, і вона була в середньому з серпня по жовтень кожного року. Два тимчасових ряду корелюють з R2 0,80. Зауважимо, що і згладженої температури поверхні моря і згладжені розсіює потужність знизилася з їх піком в 2005 році, відповідно до попередньої мінливості десятирічної шкалі часу в обох серіях.

Наступний графік порівнює згладжений часовий ряд ЄСП у серпні-жовтні на згладженої часових рядів “розсіювання бурі максимальна потужність”, який знаходиться всього сума по кожному року в кубі прижиттєвих шторм швидкостях максимального вітру. Ці серії в порівнянні з 1870 в 2009 році міркування в тому, що швидкість життя пік вітер, швидше за все, точно оцінити, чим розсіюваною потужності, яка залежить від всієї історії в житті швидкостей вітру. У сучасну епоху (1970-2009), Атлантік-згладжені шторму максимальна потужність розсіювання і згладженої розсіювання повна потужність сильно корелюють (R2 = 0,93). Зверніть увагу, що згладжена шторм рассеиваемая максимальна потужність добре корелює зі згладженими температури поверхні моря за тривалості запису, з помітним невідповідність під час Другої світової війни 2.