Оригінал: Fifth disease П’ята хвороба – поширена інфекція дитинства викликає появу ляснув щоку і висип. Вона також відома, як еритема інфекційна. П’ята хвороба викликана...

Оригінал: Fifth disease

П’ята хвороба – поширена інфекція дитинства викликає появу ляснув щоку і висип. Вона також відома, як еритема інфекційна.

П’ята хвороба викликана Parvovirus B19. Це найбільш часто вражає молодих дітей і часто зустрічається в кількох членів сім’ї або класу школи. Тридцять відсотків інфікованих не мають симптомів.

x1 

 

Сім’я впливає парвовіруса

c1 

 

Враження щоки

v1
 

 

Мереживо-модель висипу

П’ята хвороба

Більше зображень п’ятої хвороби …

Які симптоми захворювання п’ятої?

Першою ознакою захворювання є п’ятою фірма червоні щоки, які відчувають себе палаючий гарячий. Висип наступним 1 до 4 днів з мереживом або мережевий малюнка на кінцівках, а потім стовбур.

Дитина з п’ятого захворювання, як правило, в іншому випадку добре, але, можливо, невелике підвищення температури і головний біль.

Хоча найбільш помітно в перші кілька днів, висип може зберігатися, принаймні з перервами до шести тижнів.

Ускладнення

Рідко п’ятий захворювання призводить до ускладнень.

  • Артрит у інфікованих дорослих
  • Апластична криза у пацієнтів із захворюваннями крові (потенційно небезпечним підрахунок клітин низький кров’яний)
  • Внутрішньоматкова смерть (9%) або водянці плоду в 3% потомства інфікованих вагітних жінок може виникнути, якщо зараження відбувається в першій половині вагітності. Тим не менш, вроджені вади розвитку не відбувається. Як ризик несприятливого результату дуже мала, інфекція не екрановані регулярно для вагітності.

Діагноз

Характерною ляснув по щоці і мереживною висип у дитини, яка в іншому випадку також, як правило, ставлять діагноз. Парвовирус може викликати інші висипання, такі як рукавички, і панчіх висипки. У разі сумнівів, аналіз крові може бути зроблено, щоб підтвердити наявність поточного інфекції парвовіруса або імунітету до нього. Якщо дитина погано себе почуває, чи має захворювання крові, загальний аналіз крові повинні бути виконані. Ультразвукове дослідження ризику pregancies може виявити водянці плода (який вимагає внутрішньоутробного переливання).

Лікування

П’ятий хвороба зазвичай не серйозний стан. Там немає специфічного лікування. Постраждалі діти можуть залишатися в школі, як інфекційний етап відбувається до висип видно застосування крижаний фланелі може полегшити дискомфорт розпечені щоки.

Супутня інформація

На Dermnet NZ:

Інші сайти:

Книги про шкірних захворюваннях:

Див книгарню Dermnet NZ