Майкл Бакленд ([email protected]) Профессор Школа інформаційного менеджменту та системи Університет Каліфорнії, Берклі Оригінал: THREE KINDS OF INFORMATION SYSTEMS PROGRAMS Я запитав іноземного відвідувача з...

bucklandzadar09Майкл Бакленд ([email protected])
Профессор
Школа інформаційного менеджменту та системи
Університет Каліфорнії, Берклі
Оригінал: THREE KINDS OF INFORMATION SYSTEMS PROGRAMS

Я запитав іноземного відвідувача з обмеженим знанням англійської мови для простого пояснення того, як школа Берклі управління та інформаційних систем (у 2006 році перейменований в Школу інформації), відрізнялися від інших програм інформаційних систем. Моє пояснення було таким.

Є три різних основних типи програм інформаційних систем, які мали різні акценти:

Тип 1. Програми в галузі комп’ютерних наук відділів: CS відділи принципово пов’язані з алгоритмами, з теоріями вичислімості, обладнання, програмного забезпечення і мереж, обчислювальної продуктивності, і пошук нових областей застосування. Вони також можуть бути пов’язані з людськими факторами (ергономіка, дисплей екрану та інші форми взаємодії між людиною і машиною). Але основний упор на розширення продуктивності додатків та програмного забезпечення.

Тип 2. Програми інформаційних систем в бізнес-школах в корені пов’язані з управлінням корпоративної інформаційної технології. Вони пов’язані з вибором і установкою обладнання та програмного забезпечення, установка мережі, переговори ліцензій, резервне копіювання і безпеки. Вони в першу чергу пов’язані з чітко визначеними даними, отриманими всередині, як побічний продукт організації, операцій підтримки прийняття корпоративних рішень – і з цієї причини вони часто називають “Інформаційні системи управління”. Оптимізація бази даних і прийняття компромісів вимагають елемент промислової техніки. Інтелектуальна власність, людські фактори (як в програмах CS) і навчання (і усунення несправностей) для працівників, яких вони підтримують додати ширину.

Тип 3. “Інформація” школи стурбовані тим, що людські істоти хочуть, треба або мати право знати. Таким чином, вони пов’язані з: Що вони повинні знати? Що можна зробити, щоб допомогти їм зрозуміти, що вони повинні знати? Які ресурси є? Як вони можуть допомогти знайти те, що буде найбільш актуальні для їхніх потреб? Ці та інші питання, як правило, щоб сформувати дві широкі пасма дослідження: (I) створення, розподілу і використання (в основному у запису) знань у суспільстві – в індивідуальних, групових, так і на макрорівні; і (б) методи і технології для включення координувати доступ до розподілених колекціям.

На практиці, оскільки всі три, як правило, використовують ту ж технологію, побіжний огляд можна припустити, що три види програм так само – і є області, перекриття. Але є й істотні відмінності:

А. Вибір. Класичне визначення Нідхема розрізняє два види пошуку інформації:

“Вираз використовується для двох зовсім різних видів діяльності. В одному (іноді відомий як вилучення даних) складність виникає з докладного структури даних і від їх маси, всі запити є однозначними як і кодування даних. В іншому (іноді відомий як пошуку документів або опорного пошуку) складність виникає через неможливість опису вмісту документа або наміри запиту, точно або однозначно. У першому випадку важке запитання: “Що це, що я є шукаєте? “, а в другому” ця річ, яку я шукаю?”

Введіть 2 школи спеціалізуються на перше питання; Тип 3 у третьому.

Б. Міждисциплінарний. Тип 2 школи, більш ніж дисциплінарного типу 1, тому що вони повинні спиратися на великій мірі на методи управління, а також інформаційних технологій, хоча ті в Type 1 може стати зацікавлені й інформовані про будь-якої теми в якості області застосування. Введіть 3 школи докорінно відрізняються від обох типів 1 і 2 в цьому відношенні. По-перше, “м’які” соціальні науки і деякі гуманітарні (культурна антропологія, когнітивної психології, мови (семантика, прагматика), соціологія, і в суміжних областях) відіграють важливу роль, щоб грати просто тому, що відправною точкою і кінцевою метою є стурбований з тим, що людські істоти знають. По-друге, тому, що є широка заклопотаність суспільства, політичної, громадської, і питання політики ширше.

Де якір? Всі три типи справедливо говорять, що вони стурбовані інформацією та інформаційних технологій. І є будь-яку кількість областей застосування, що кожен може бути зацікавлений у, наприклад, публікації. Але те, що вони мають на увазі “інформацію” прогресивно ширше від типу 1 до 3, діапазон «технологій», відповідно розширили з формального соціального, і побоювання, що вони мають, ймовірно, відрізняються. У всіх трьох випадках тип 3 є більш дифузним і вимагає широкий спектр навичок. A Тип 3 програми, проте заінтригований нових інформаційних технологій, не можуть бути обмежені на цифрові технології або біт.

Школа менеджменту та інформаційних систем на основі рекомендацій даних Група планування. Група планування інформації, призначеної справді широку програму і що не може бути досягнуто без дійсно широкого кола інтересів і досвіду Типу 3 школи. Рекрутинг факультет відповідний для типу 1 або 2 типу програми, наприклад, буде гарантувати, що намір ІПГ або не буде зроблено чи не може бути зроблено добре.